Relaxační Semináře: Jóga pro Srdce a Duši

Ustup od každodenního stresu a obnovlu, kterou jsi v nemoci i mateřství ztratila. Nikdy nebylo snazší najít čas  na svou sebepéči, než s naším programem Zdraví maminkám.

Semináře jsou určeny pro všechny, kteří potřebují zklidnit nepokojnou mysl a najít vnitřní klid.

  • Co očekávat: Během 3hodinového semináře se naučíte jednoduché techniky jógy jak ovládnout strach, trému, paniku, silné emoce, negativní myšlenky nebo třeba jak dobře usínat a hlavně jak si uchovat duševní svěžest
  • Využitelnost: Z workshopu si odnesete praktické techniky relaxace pro běžný život a každodení používání.
  • Návaznost seminářů: Na první seminář bude navazovat druhý, který se bude věnovat prozměnu zpěvu, zpěvu manter, vlivu vibrací na naše tělo. Síle slov a afirmacím.

Co se naučíte dál?

Vybrané techniky pránájámy
 Plný jógový dech
Hathémy dechu a mudry
 Nádí Šodhána
 Polarity levé a pravé hemisféry
 Techniky Čandra Bhédana a Súrja Bhédana
 Brahmárí, očista vibrací

 

Harmonizační jogové semináře s možností hlídání v Plzni

Šárka Šteinochrová

zakladatelka organizace Maminy s rakovinou

Mamino, už jsi někdy snila o tom, že si konečně najdeš čas pro sebePo dlouhých dnech pečování o rodinu, prácivšechny ty povinnosti, které na tebe každý den čekají, je to téměř nemož.  A co teprve, když setomidá onemocně. Bonemocí vezme nejenlu, ale i klid a vyrovnanost. Ale teď, díky našim relaxačm seminářům, můžeš konečně najít způsob, jak se vrátit k sobě, obnovit svou energii a získat zpět tulu, kterou jsi ztratila. Jsme tu pro tebe, abychom ti pomohli vytvořit sil emocionální spojení s tvým srdcem a duší. Užijeme si to všichni společně.

© 2024 MAMINY S RAKOVINOU, z.s.