Naše nabídka

Pomáháme rodinám, ve kterých maminky onemocněly rakovinou.
Zajištujeme bezplatné služby pro naše členy Clubu po celé ČR s mnoha zajímavými benefity.

K nemocným maminkám i jejich rodinám máme individuální přístup a provázíme je po celou dobu nemoci. Zůstaneme spolu v kontaktu i po skončení léčby. Budeme se snažit vlít Vám optimismus do žil a poskytnout Vám psychickou podporu, abychom zkrátili
 a zjednodušili Vaši cestu k uzdravení a to i v případě, že již máte to nejtežší za sebou. V rámci členství Vám přinášíme také jisté výhody, ke kterým získáte přístup po registraci

S čím vším můžeme našim členům pomoci?

Jste nemocná a cítíte, že jste na všechno sama?

Hledáte porozumění? Setkáváte se s nepochopením?

Máte pocit, že Vaši blízcí s Vámi nechtějí o nemoci mluvit a potřebujete si popovídat s někým, kdo má stejnou zkušenost?

• Peer-to-peer psychosociální poradna: Osobní zkušenost je nepřenosná. Konzultace s našimi Cluberkami - proškolenými maminkami s osobní zkušeností jsou v našich centrech i on-line.
  • Finanční stabilita Jste nemocná a ještě musíte obracet každou korunu? I v těchto případech jsme tu pro Vás. Společně se podíváme na jaké příspěvky máte nárok, ať už od státních nebo soukromých institucí. Zprostředkujeme Vám potřebné finanční poradenství nebo zajistíme veřejnou sbírku na zajištění chodu domácnosti
  • Domov: Harmonický a funkční domov je prioritou pro Vaše uzdravování. Můžeme pomoci s chodem Vaší domácnosti, a to nákupem vybavení nebo zajištění výpomoci a hlídáním dětí.
  • Potřebujete více rad a zkušeností? Naše svépomocná skupina je tu i pro Vás. Nabízí Vám laickou komunitu vzájemné podpory.

Onemocněla Vaše milovaná a nemáte se s kým podělit?

Svá trápení a situace držíte v sobě a nechcete jí přidělávat starosti? Nevíte jaká slova zvolit při komunikaci?
Zatěžují Vás obavy z nemoci partnerky, dopady na stabilitu rodiny a její zajištění? Máte obavy z budoucnosti? Z přicházejících změn?

• Poradna pro rodinu: Nezapomínáme na Vás, víme jaké krušné chvíle mohou vytanout na mysl Vás tátů a parnerů, máme Vás doma a mluvili jsme o tom s Vámi. Víme jak poradit. V týmu najdete i táty, kteří s Vámi rádi potřebné proberou.
  • Vlastnosti: Popište, jak díky čemu produkt pomáhá?
  • Odrážky: Pomáhají jednoduše zvýraznit klíčové argumenty.
POPTAT KONZULTACI
PŘIPOJIT SE NYNÍ

Nezapomenutelné momenty, které mění životy k lepšímu

Komunitní programy, výlety, artedílny, pohybové programy
 i rekondiční pobyty.  Navzájem se podporujeme nejen v Clubech ale i v online prostředí, v rámci Clubů pořádáme společná setkání (Na kafíčko, Mamma víkendy, Family days a další sportovní aktivity, osvětové projekty, fotoprojekty či plesy.

• Club Plzeňsko
  • Club Karlovarsko
  • Club Jižní čechy
  • Club on-line
  • V nejbližší době plánujeme otevřít: Praha, Brno,

Bezplatné služby k dispozici pro naše členy Clubu
 s mnoha benefity

• přístupy do své členské sekce: Jednotný systém a virtuální prostor s jednoduchým ovládáním v bezpečném prostoru mimo dosah dezinformací sociálních sítí.
  • přístupy ke slevám a nabídkám partnerů: např. slevové kódy na shopy
  • informace a aktuality přímo do emailové schránky
  • Získáte přístupy k rezervacím bezplatné poradny:  Ať už v našem centru nebo on-line budeme tu pro Vás ve vybraný čas a termín
  • kredity ve výši 4000 Kč k výběru z dobročiného obchodu Skříně Praskají
  • Komunitní programy se slevami nebo zcela zdarma.
  • Získáte přístup ke všem aktivním členským benefitům: Dary, dárky a dárečky. Budete o nich vědět jako první. Např. kosmetické balíčky, dárečky, poukazy na profesionální focení, kadeřnické služby, vstupy do zábavních parků, aj..)
  • Možnost seberealizace a vedení vlastního projektu nebo zapojení do stávajících
  • Možnost žádat o veřejnou sbírku: Jako oveřený člen Clubu máte možnost žádat o koordinaci veřejné sbírky v souladu se stanovami spolku až do výše 150 000 Kč
  • Využívat půjčovny vybavení a nástrojů: např: lis na čerstvé šťávy či lněný olej, Nordic Walking hůlky) Odborné knihy o léčbě, životním stylu)
  • Odborná psychoterapie a koučink:
    Členům nabízíme možnost čerpat individuální odborné psychoterapie/mentoring/koučing za cenu 150 Kč/hod (běžná cena 400 Kč)
  • Možnost dotazovat odborníky:  Máte otázku na odborníky? Prostřednictvím formuláře pokládejte dotazy našim spolupracujícím odborníkům..
  • a další ...

Club Maminy s rakovinou je projektem pacientkého spolku Maminy s rakovinou, z.s.
 Zapsán ve spolkovém rejstříku pod spisovou značkou L 9288, Krajský úřad v Plzni.
 Sídlo: Sedláčkova 334/26, 301 00 Plzeň

Sbírkový účet: 2401664135/2010